O mnie


To, co najpiękniejsze powstaje z miłości i pasji!

PERFECT LIVING to harmonia połączenia wiedzy, kwalifikacji i umiejętności. Aranżacja wnętrz to moja wielka życiowa pasja. Pasja, której mogłam oddać się bez reszty. Czerpię z pracy ogrom przyjemności, satysfakcji i zadowolenia. Koncepcja zbudowania marki, w której będę mogła wykorzystać swoje kompetencje i umiejętności, tworząc projekty wnętrz, dojrzewała we mnie przez lata. Z każdym kolejnym remontem (a było ich wiele!) czułam, że właśnie projekty aranżacyjne to coś, czemu powinnam się poświęcić bez reszty.


Doświadczenie poparte wiedzą

Jestem absolwentką architektury wnętrz oraz psychologii. Podczas studiów na ASP zdobyłam wiedzę teoretyczną i miałam możliwość nauczenia się w jaki sposób w moim zawodzie czerpać z kreatywnych zasobów plastyki i sztuki. Budowanie relacji z drugim człowiekiem, umiejętne wsłuchiwanie się w jego potrzeby oraz świadomość, w jaki sposób znaleźć w aranżacji odzwierciedlenie natury, charakteru i osobowości właściciela wnętrza – to ogromne atuty wiedzy psychologicznej, które przekuwam każdego dnia w doskonałe rezultaty mojej pracy. Zdobywając kolejne doświadczenia zawodowe, ukończyłam także kursy kierunkowe i nieustająco znajduję nowe sposoby na poszerzanie moich kwalifikacji.

W poszukiwaniu inspiracji

Odkąd pamiętam, dużo podróżuję. Oglądając różne zakątki świata obserwuję różnorodne style, architekturę i odmienne podejścia do aranżacji. Zdobywałam doświadczenia w branży interior design w Kanadzie. Każdy dzień jest dla mnie okazją do pogłębiania wiedzy i poszukiwania nowych inspiracji. A świat podrzuca nam ich nieskończenie wiele, wystarczy umiejętnie ich wypatrywać. Te bogate źródła doświadczeń pomagają mi poszerzać zawodowe horyzonty i sprawnie wdrażać zdobywaną wiedzę w moje projekty.